Asmodus Minikin Reborn 168W MOD - Zelená

Detailní popis produktu

Asmodus přichází hrdě na trh s novým redesignovaným Minikinem! Asmodus Minikin Reborn v zeleném (Candy Green) provedení se může pyšnit upravenými dvířky pro baterie, které nyní disponují magnetickým uzávěrem, což zlepšuje jak estetiku modu, tak funkčnost. Nová dvířka jsou totiž krásně zarovnaná s modem.
 
Oled displej známý z Minikinu V2 byl nepatrně rozšířen aby poskytl uživateli všechny potřebné údaje. Novinkou je také lock systém, kdy si uživatel může v menu vybrat rovnou 3 způsoby odemykání displeje. Prvním je klasický swipe prstem po displeji, druhým je trojklik žhavícím tlačítkem a třetím je kombinace trojkliku a swipu vhodná například jako dětská pojistka proti odemknutí.
 
Minikin Reborn využívá nový čip GX-168-HT, který uživateli nabídne maximální výkon 168W.
 
Mezi dalšími funkcemi nesmí chybět ani režimy pro vlastní křivku žhavení v POWER režimu, Temperature Control (Ni, Ti, SS316, SS317), TCR režim, TFR režim a nově i režim předžhavení pro POWER na Soft, Normal a Hard.
 
asmodus_minikin_reborn_popisek
 
Jak je u firmy Asmodus už známé, jejich power management je na té nejvyšší úrovni. Minikin Reborn se může chlubit perfektním úsporným režimem, který způsobí, že se váš dvou baterkový mod bude chovat jako tří baterkový.
 
Oproti Asmodus Minikin V2 je mod o pár gramů těžší a tvar modu a ergonomie má též něco do sebe. Bez sebemenšího přesahu na něj padnou atomizéry o průměru 24mm a atomizéry s průměrem 25mm mají pouze malinký nepatrný přesah nad hranou modu. Určitě to je ale skvělý společník pro minimálně 2 provapované dny bez nutnosti nabití.
 
POZOR! Balení neobsahuje baterie, baterie typu 18650 naleznete zde a musí se dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 20A.
 
Balení obsahuje:
1x Asmodus Minikin Reborn
1x Micro USB kabel
 
Parametry:
Nastavitelný výkon: 5W-168W / 5W-120W pro TC
Max. výstupní napětí: 7,5V
Nastavitelná teplota: 100°C-300°C / 212°F-575°F
Podporované režimy: VW/TC-(Ni, Ti, SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,15ohm-5ohm
Baterie: 18650 (alespoň 20A) – není součástí balení
Nabíjení: micro USB
Závit: 510 a odpružený kontakt
Podpora upgrade firmware
 
Barva: zeleném (Candy Green)
 
Výrobce: asMODus (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.