Asmodus Minikin V2 180W MOD - Fialová

Detailní popis produktu

Asmodus Minikin V2 ve fialovém provedení představuje pokročilý MOD pro dvě baterie typu 18650, který přináší celý zástup technologických vychytávek a perfektní zpracování!

Asmodus Minikin V2 přináší odpověď na věhlasné DNA chipy v podobě vlastního řešení GX-180-HT/UT. Tento chip se vyznačuje perfektním power managementem a rapidně prodlužuje čas používání na jedno nabití. Navíc zvládne podat až 180W výkonu.

asmodus_minikin_v2_popisek

V případě Asmodus Minikin V2 počítejte s extrémně přesným TC, který kromě volby materiálu a nastavení hodnoty TCR umožňuje také nastavení křivky výkonu pro dokonalý projev z vapingu.

Další vychytávku tvoří dotykový LED kapacitní displej, pomocí kterého nastavíte veškeré hodnoty snadno a rychle. Displej také zobrazí přehledně veškeré potřebné informace. Těšit se můžete i na podporu upgrade firmware prostřednictvím micro USB portu v přední části gripu, který zároveň slouží k nabíjení baterií proudem až 1A.

asmodus_minikin_v2_popisek2

Baterie jsou ukryty za zadním krytem, který jistí magnet. Díky tomu vypadá Minikin V2 jako jednolitý celek a silikonový povrch MODu je až neuvěřitelně příjemný na dotek.

Asmodus Minikin V2 je zároveň jedním z nejkompaktnějších MODů ve své třídě. I navzdory své velikosti jej lze s přehledem osadit téměř libovolným atomizérem včetně výkonným RDA, ve kterých využijete masivní výkon, který zvládne Minikin V2 podat.

POZOR! Balení neobsahuje baterie, baterie typu 18650 naleznete zde a musí se dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 20A.
 
Balení obsahuje:
1x Asmodus Minikin V2
 
Parametry:
Nastavitelný výkon: 5W-180W / 5W-120W pro TC
Max. výstupní napětí: 7,5V
Nastavitelná teplota: 100°C-300°C / 212°F-575°F
Podporované režimy: VW/TC-(Ni, Ti, SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,15ohm-5ohm
Baterie: 18650 (alespoň 20A) – není součástí balení
Nabíjení: micro USB
Závit: 510 a odpružený kontakt
Podpora upgrade firmware
 
Barva: fialová (purple)
 
Výrobce: asMODus (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.