Asmodus Nefarius TF-BF RDTA - Stříbrná

Detailní popis produktu

Americká společnost Asmodus, známá zejména výrobou kvalitních modů, příležitostně nabízí i velmi zajímavé atomizéry. V případě atomizéru Nefarius TF-BF RDTA ve stříbrném provedení tomu není jinak.

Atomizér Nefarius má průměr 25mm a skládá se ze dvou základních částí. “Postless“ základny s topcapem a tanku. Tank pojme až 4ml liquidu a dostatečné množství vaty. Základna je řešena jako tzv. postless, ale posty má. Obě spirálky mají k dispozici vlastní uložení, díky kterému odpadá bitva s nožičkami o rovnoměrné uložení. Jednoduše si připravíte nožičky na obou spirálkách na stejnou délku a tím docílíte stejného uložení pro pravou i levou stranu atomizéru. Současně deck disponuje čtyřmi otvory pro provléknutí vaty do samotného tanku.

asmodus_nefarius_popisek

Středové plnění pak velmi ulehčuje plnění atomizéru přímo přes 810 náustek. Tím však možnosti tohoto RDTA atomizéru nekončí. V balení naleznete též squonkovací center-pin, díky nemuž je možné plnit tank přímo z lahvičky vašeho squonk-modu. Pokud si tedy lahvičku i tank naplníte do plna, získáte fenomenální zásobu liquidu pro skutečně dlouhý vaping.

Naopak, pokud chcete dočasně změnit příchuť, stačí naplnit tank a nejste tak odkázáni na obsah vašeho squonkeru. Součástí balení jsou i dva 810 náustky. Jeden je z černého delrinu a druhý ze stabilizovaného, respektive hybridního, dřeva.

Balení obsahuje:
1x Asmodus Nefarius RDTA
1x Náhradní skleněné tělo
1x Inbusobý klíč
2x Předmotaná spirálka Fused Clapton
Náhradní díly a o-kroužky
 
Parametry:
Rozměry: 43mm x 25mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510
Počet spirál: Dvě
Plnění: Vrchní, Spodní (Squonk pin)
 
Barva: Stříbrná
 
Výrobce: Asmodus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.