CoilArt Salt RTA Atomizér - Černá

Detailní popis produktu

CoilART Salt RTA atomizér v černém provedení představuje opravdu povedený kompaktní MTL atomizér s obrovskými možnostmi nastavení vzduchu.

Ve firmě CoilART se inspirovali současným trendem MTL atomizérů a proto vyrobili tento fenomenální malý RTA atomizér určený (i pro) nikotinové soli. Tento drobný atomizér disponuje průměrem 18mm a výškou 47mm, což z něj dělá opravdu unikátní MTL atomizér.

oilart_salt_rta_popisek

V základní podobě je na atomizéru nasazené pyrexové sklo pro kapacitu 2ml a v balení naleznete ještě Bulb sklo pro zvětšení objemu na 3,5ml.

Pro příznivce utaženého i volného vapingu máme úžasnou zprávu. Tento malý "Saltík" lze nastavit pomocí airflow kroužku po průměrech 0,6mm, 0,8mm, 1mm, 1,2mm, 1,5mm, 1,8mm a 2mm. Tyto možnosti nastavení vzduchu zaručeně potěší každého příznivce MTL vapingu.

Základna u Salt RTA je vyřešena velmi snadně. Neexistuje nic jednodušího pro osazení, než dvou-postová základna pro umístění jedné spirálky, která je mírně vyvýšena nad dnem atomizéru, tudíž se o tomto atomizéru dá mluvit jako o GTA systému.

oilart_salt_rta_popisek2

Velmi bohaté je též balení atomizéru, ve kterém kromě již zmíněného Bulb skla naleznete ještě tři pytlíčky se spirálkami. První pytlíček obsahuje dvě spirálky pro klasické liquidy (typu fused clapton), druhý pytlíček obsahuje dvě spirálky určené pro Nikotinové soli s nízkým obsahem nikotinu (Ni80 28ga) a poslední pytlíček obsahuje dvě spirálky pro Nikotinové soli s vysokým obsahem nikotinu (Ni80 30ga) a balení japonské vaty ve stripsech (proužcích).

Obsah balení:
1x CoilART Salt RTA
1x pyrexové Bulb sklo (pro kapacitu 3,5ml)
1x Balení japonské vaty - 5x Proužky 
2x Fused Clapton 0,65ohm (Určené pro normální liquidy)
2x Předmotané spirálky Ni80 28ga s odpory 1,15ohm (Určené pro Nikotinové Soli s nízkým obsahem nikotinu - 20mg)
2x Předmotané spirálky Ni80 30ga s odpory 1,6ohm (Určené pro Nikotinové Soli s vysokým obsahem nikotinu)
1x sada náhradních šroubků
 
Parametry:
Rozměry: 47mm x 18mm
Materiál: nerezová ocel
Závit: 510
Kapacita: 2ml / 3,5ml Bulb sklo
Základna: Single coil
 
Barva: černá (black)
 
Výrobce: CoilArt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.