Dovpo Topside 21700 Squonk MOD - Zelená

Detailní popis produktu

Dovpo Topside je unikátní squonk MOD v zeleném provedení vzniklý ve spolupráci renomovaného výrobce a youtubera The Vapor Chronicles. Topside MOD je světově první squonk mod s vrchním plněním přímo v zařízení! Pro plnění lahvičky jí již nemusíte vyndávat z MODu, ani plnit skrz atomizér. Lahvička zároveň pojme až neuvěřitelných 10ml e-liquidu. V jednoduchosti je totiž krása.

Když už je řeč o kráse, Dovpo Topside přichází s velice povedeným designem. Veškeré ovládací prvky našli své umístění na čelním panelu, kde zároveň naleznete i přehledný displej. Tělo tvoří zinková slitina a veškeré součástky, které přijdou do styku s e-liquidem jsou vyrobeny buď z nerezové oceli, nebo silikonu.

dovpo_topside_21700_popisek

Propracovaná elektronika nabídne základní režimy nastavení výkonu v rozmezí 5W-90W a režim Bypass, který funguje na principu přímého výstupu napětí baterie podle odporu atomizéru. Podpora upgrade firmware vám dává možnost nahrát do svého MODu i teplotní režimy pro různé spirálky včetně pre-heat pro masivní buildy.

Dovpo Topside pohání baterie typu 21700, které poskytnou kromě solidních vybíjecích proudů i masivní kapacitu. Díky přiložené redukci však můžete využívat i baterie typu 18650.

V balení naleznete také dvě 10ml silikonové lahvičky v plastových pouzdrech. První umístíte do MODu a druhou můžete díky krytce nosit v záloze pro případ, že budete chtít vyměnit liquid. Robustní závit typu 510 pojme libovolné RDA atomizéry do průměru 26mm.

Extrémně jednoduché plnění squonk lahvičky máte k dispozici vždy, když odšroubujete topcap.

Pokud hledáte squonk MOD s velkou kapacitou a výdrží, povedeným designem a vysokou funkcionalitou, je Dovpo Topside 21700 MOD správnou volbou. Dárkové balení v designové krabičce.

POZOR! Balení neobsahuje baterie. Baterii typu 21700 je nutné dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 25A.
 
Balení obsahuje:
1x Dovpo Topside MOD
2x 10ml squonk lahvička
1x USB kabel
 
Parametry:
Rozměry: 92mm x 54mm x 27mm
Napětí: 1,0V-8,5V
Podporované režimy: VW / Bypass / TC (Upgrade)
Podporovaný odpor: od 0,08ohm
Baterie: 1x 21700 / 18650 (alespoň 20A) – není součástí balení
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: Slitina zinku
 
Barva: Zelená (green)
 
Výrobce: Dovpo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.