VooPoo DRAG 2 sada s Uforce T2 Tank - Scarlet

Detailní popis produktu

VooPoo DRAG 2 sada s Uforce T2 Tank v scarlet provedení je nástupcem úspěšného modelu Drag, který společně s kitovým clearomizérem Uforce T2 nabízí kromě povedeného designu i kvalitní čip nové generace Gene.Fit, mnoho pokročilých funkcí a špičkové podání chuti.

Král stále žije, ať žije císař! Tak by se dal snadno charakterizovat nový model, který zaujme na první pohled inovovaným designem, který však přímo odkazuje na původního Draga. Jeho tvary jsou však pěkně zakulacené a díky tomu dobře padne do dlaně. Na jeho čelní straně najdeme displej elektroniky Gene.Fit, který zobrazuje větší množství informací a umožňuje tak ještě lepší kontrolu nad nastavením modu. Nad ním je umístěné hlavní (žhavící) tlačítko opatřené prohlubní pro jistější stisk. Pod displejem najdeme dvojici ovládacích tlačítek a konektor rozhraní microUSB, které slouží nejen k upgrade firmwaru, ale vzhledem k přítomnosti balancem poslouží i k případnému nabíjení vašich článků. Drag 2 využívá dvě baterie velikosti 18650. Na horní straně umístěný závit 510 se posunul blíže ke středu modu. Díky tomu Drag 2 unese bez problému atomizér až do průměru 25mm.

voopoo_drag_2_kit_popisek

Gene.Fit je pokročilý chip, který tvoří srdce modelu Drag 2. Kromě výkonového režimu (Watty) a režimu teplotní kontroly (TC) pro nerez, nikl a titan, má novinka vestavěnou funkci FIT, která ve spojení s atomizérem Uforce T2 umí ve třech různých módech “pohlídat“ vatu vaší žhavící hlavy, tak aby nedošlo k jejímu nechtěnému spálení v případě, že vám v tanku dojde liquid. První mód je nastaven tak, aby čip spotřebovával méně energie a vzrostla tak výdrž baterie. Druhý se stará o dokonalé podání chuti vašeho atomizéru a třetí mód umožňuje využití Uforce T2 na cloudchasing. Nastavení je opravdu široké a uspokojí každého uživatele. Maximální využitelný výkon narostl na úctyhodných 177W, což je hodnota, která bohatě postačí naprosté většině uživatelů.

voopoo_drag_2_kit_popisek2

V balení obsažený atomizér Uforce T2 je designovaný přímo pro čip Gene.Fit. Standardně je osazen bulb sklem o objemu 5ml, ale v balení naleznete též standardní sklo, se kterým má atomizér kapacitu 3,5ml. K atomizéru jsou v balení k dispozici také dvě tovární hlavy s odpory 0,4ohm a 0,2ohm, které produkují dostatečné množství páry a výborně vykreslí chuť vašeho oblíbeného liquidu. Můžete si jej však osadit libovolnou hlavou z řady Uforce. V dolní části je umístěn prstýnek airflow se zarážkou v obou krajních pozicích (otevřeno/zavřeno). Horní část atomizéru byla vyhrazena pro posuvný topcap. Plnění atomizéru je tak možné provádět jednou rukou. Třešničkou na dortu je pak resinový náustek velikosti 810, který je barevně sladěný s resinovou bočnicí vašeho MODu Drag 2. Celý kit je tak doladěn k naprosté dokonalosti.

V balení najdete kromě samotného modu Drag 2 a atomizéru Uforce T2 také servisní balíček obsahující veškerá náhradní těsnění, microUSB kabel a podrobný návod.

POZOR! Balení neobsahuje baterie. Baterie typu 18650 je nutné dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 25A.
 
Balení obsahuje:
1x Drag 2 177W
1x UForce T2 5ml
1x žhavící hlava UForce U2 0,4ohm (40W-80W)
1x žhavící hlava UForce N3 0,2ohm (65W-100W)
1x skleněné tělo 3,5ml
7x těsnící O-kroužek
1x micro USB kabel
 
Parametry DRAG 2:
Rozměry: 88,3mm x 51mm x 26,5mm
Nastavitelný výkon: 5W-177W
Výstupní napětí: 0V-7,5V
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/Křivka/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05ohm-5ohm
Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) – nejsou součástí balení
Výstupní proud: max. 40A
Nabíjení: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt
Hmotnost: 158g
Materiál: zinková slitina, pryskyřice
 
Parametry UFORCE:
Rozměry: 54,45mm x 28mm
Objem: 5ml
Závit: 510
Náustek: 810
 
Barva: Resin (Scarlet)
 
Výrobce: VooPoo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.